Location : Home > 4 > 445C3XF12M00000
445C3XF12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XF12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XF12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 97610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XF12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XF12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 97610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XF12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XF12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 31845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2798789 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
2798789 Phoenix Contact 147730 2016+ REFERENCE POTENTIAL TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1807175 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole