Location : Home > 4 > 445C3XD25M00000
445C3XD25M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XD25M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XD25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XD25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD 57399 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XD25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XD25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD 139750 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387109702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws