Location : Home > 4 > 445C3XC13M00000
445C3XC13M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XC13M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XC13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 16PF SMD 98090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XC13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 16PF SMD 57029 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XC13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 16PF SMD 98090 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XC13M00000 CRYSTAL 13.0000MHZ 16PF SMD 139380 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM309E15360000ABNT Crystals and Oscillators Crystals 15.36MHz ¡À30ppm Crystal 30pF 50 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
1N5929BRLG Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 3W AXIAL
1N5929BRLG ON 32208 14-15+ DO-41 Nego IC Co.Doris@negoic.com
18-140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
18-140 Cinch Connectors 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
18-140 Cinch Connectors 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK .375 18 POS EKT Electronics Co., Ltd
18-140 Semiconductor 21193 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
18-140 STOCK 43000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0395340104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2111-3-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.070" (1.79mm) Tin-Lead
2111-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2111-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297870 2016+ TERM TURRET SINGLE L=1.79MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com