Location : Home > 4 > 445C3XB12M00000
445C3XB12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XB12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XB12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XB12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD 57399 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XB12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD 98010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XB12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD 139750 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C3XB12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD 31975 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387590311 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate