Location : Home > 4 > 445C35L16M00000
445C35L16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35L16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 61675 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 88750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 56949 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35L16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD 88750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387205003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws