Location : Home > 4 > 445C35F20M00000
445C35F20M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35F20M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35F20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD 88790 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35F20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD 57569 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35F20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD 88790 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C35F20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD 88790 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-83-069-10-229101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
805-83-069-10-229101 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-069-10-229101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Unitronix Electronics Limited
805-83-069-10-229101 Preci-Dip 288530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com