Location : Home > 4 > 445C35E24M00000
445C35E24M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35E24M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 62465 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 88310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 57739 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35E24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD 88310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387107505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate