Location : Home > 4 > 445C35E12M00000
445C35E12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35E12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 61985 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 87670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 87670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SUD40N10-25-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 40A TO252
SUD40N10-25-E3 ELECTRONIC 27099 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SUD40N10-25-E3 IC 37850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SUD40N10-25-E3 SIX 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SUD40N10-25-E3 VISHAY 116000 14-15+ TO-252 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SK19TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 90V 1A SMB
0387501603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
7910240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 10-26 AWG