Location : Home > 4 > 445C35A24M00000
445C35A24M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35A24M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35A24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 61655 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35A24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 88710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35A24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35A24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 88710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1013140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1013140000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1013140000 Weidmuller 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1013140000 Weidmuller 287490 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395137506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546019-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546019-6 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546019-6 TE Connectivity AMP Connectors 288510 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546019-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546019-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER PIN 6POS 5MM EKT Electronics Co., Ltd