Location : Home > 4 > 445C33S16M00000
445C33S16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33S16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 61985 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 87530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33S16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD 87530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3206446 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 14-20 AWG
3206446 Phoenix Contact 147230 2016+ QTC 2 5-QUATTRO Unitronix Electronics Limited
3206446 Phoenix Contact 287950 2016+ QTC 2 5-QUATTRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719730330 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
325013-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325013-16-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-014-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-87-014-20-002101 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-014-20-002101 Preci-Dip 157190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-014-20-002101 Preci-Dip 297530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com