Location : Home > 4 > 445C33L12M00000
445C33L12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33L12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 61755 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 88910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 57029 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 88910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6404000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-24 AWG
6404000 Curtis Industries 147220 2016+ CONN TERM BLK GRND 10-24AWG 6MM Unitronix Electronics Limited
6404000 Curtis Industries 287950 2016+ CONN TERM BLK GRND 10-24AWG 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
26-7500-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 26POS TIN
26-7500-10 Aries Electronics 147270 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS TIN Unitronix Electronics Limited
26-7500-10 Aries Electronics 278950 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1358970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1358970000 Weidmuller 147410 2016+ S2C-SMT 3.50/16/180G 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
433605-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433605-19-0 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-114-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-114-41-007101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-114-41-007101 Preci-Dip 157420 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-114-41-007101 Preci-Dip 298650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1946180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946180000 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946180000 Weidmuller 297290 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61300821121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
61300821121 Wurth Electronics Inc 147180 2016+ CONN HEADER VERT DUAL 8POS 2.54 Unitronix Electronics Limited
61300821121 Wurth Electronics Inc 299190 2016+ CONN HEADER VERT DUAL 8POS 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com