Location : Home > 4 > 445C33K12M00000
445C33K12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33K12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 61855 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 89110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 57129 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33K12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD 89110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-138-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-83-138-41-205101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-138-41-205101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
316-83-160-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M80-7045101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
70ADJ-6-ML0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Compression Contact, Male Connector Surface Mount
70ADJ-6-ML0 36655 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
70ADJ-6-ML0 Bourns Inc. 147490 2016+ MODULAR CONTACT SMD MALE Unitronix Electronics Limited
415-83-232-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-232-41-001101 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
415-83-232-41-001101 Preci-Dip 157460 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-232-41-001101 Preci-Dip 297770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-050-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 50 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-050-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-050-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-050-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 50 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-050-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 50 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
176293-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.156" (3.96mm)