Location : Home > 4 > 445C33C12M00000
445C33C12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33C12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 61655 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 88710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33C12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD 88710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0391001004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws