Location : Home > 4 > 445C32H16M00000
445C32H16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C32H16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C32H16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 32PF SMD 57179 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C32H16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 32PF SMD 139530 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445C32H16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 32PF SMD 99130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32H16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 32PF SMD 99130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387601503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
2809665 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Black 10-26 AWG
2809665 IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2809665 Phoenix Contact 147030 2016+ MOD TERM BLOCK DIODE 60VAC Unitronix Electronics Limited
2809665 Phoenix Contact 288090 2016+ MOD TERM BLOCK DIODE 60VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com