Location : Home > 4 > 445C32G24M00000
445C32G24M00000
445C35F25M00000 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C35F25M00000 CTS-Frequency Controls 57609 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35F25M00000 CTS-Frequency Controls 89190 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C35F25M00000 CTS-Frequency Controls 89190 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0471511051 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
SIT8008AI-22-33E-18.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 18MHZ
MC-406 32.7680K-C3: ROHS Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 18pF 50 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MC-406 32.7680K-C3: ROHS EPSON 139600 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MC-406 32.7680K-C3: ROHS EPSON 41825 1538+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD Alphatek Technology Limited
MC-406 32.7680K-C3: ROHS EPSON 57249 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MC-406 32.7680K-C3: ROHS EPSON 78710 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1SMB5935BT3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 3W SMB
1SMB5935BT3G OnSemicond 97500 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1SMB5935BT3G VIS 3500 2012+ SMB WLParts Electronics ltd
1SMB5935BT3G 987764 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1777833 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777833 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1777833 Phoenix Contact 147540 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1777833 Phoenix Contact 288130 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1173850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 32 Position Terminal Block Gray Signal Distribution 9.2mm
1173850000 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1173850000 Weidmuller 147260 2016+ TERMINAL PPV 8/35X15 Unitronix Electronics Limited
1173850000 Weidmuller 288750 2016+ TERMINAL PPV 8/35X15 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282838-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1-282838-4 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-282838-4 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-282838-4 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERM BLOCK RCPT R/A 13POS T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769300000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769300000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 16POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com