Location : Home > 4 > 445C32G12M00000
445C32G12M00000
ELLH09280 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
ELLH09280 Amphenol PCD 157490 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 10.16MM Unitronix Electronics Limited
ELLH09280 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH09280 NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
60806-1 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
60806-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
60806-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ZX62D-B-5PA8(02) Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
ZX62D-B-5PA8(02) Hirose Electric Co Ltd 157850 2016+ CONN Unitronix Electronics Limited
1912207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1912207 78 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
1912207 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1912207 Phoenix Contact 147170 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1850932 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1850932 Phoenix Contact 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284094-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-284094-4 TE Connectivity AMP Connectors 298950 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 24POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284094-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-284094-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 24POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
TJSE22112 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems SERIES I, ELECTRONIC SPLICE
TJSE22112 Amphenol PCD 147090 2016+ SERIES I ELECTRONIC SPLICE Unitronix Electronics Limited
TJSE22112 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJSE22112 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTD-80.000MHZ-XC-E Crystals and Oscillators Oscillators 80MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
591858-3 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems TJ MODULE SZ20 FEEDBACK X/DIOD
0435-0-15-15-03-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.040" ~ 0.060" (1.02mm ~ 1.52mm) No Tail Solder
0435-0-15-15-03-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3061-0-19-15-21-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Crimp Solder
3061-0-19-15-21-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3100-0-15-15-34-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) No Tail Solder