Location : Home > 4 > 445C32C16M00000
445C32C16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C32C16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 86150 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 86150 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 57639 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C32C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 86150 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-041-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-041-20-101101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-041-20-101101 Preci-Dip 147120 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1529110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1529110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 6POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1529110000 Weidmuller 147850 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1529110000 Weidmuller 298110 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1811530 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole