Location : Home > 4 > 445C25L30M00000
445C25L30M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C25L30M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C25L30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD 89050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C25L30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD 89050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C25L30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD 57649 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C25L30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 12PF SMD 89050 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0479460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG