Location : Home > 4 > 445C25L12M00000
445C25L12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C25L12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C25L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 83350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C25L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 83350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C25L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 57699 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C25L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 83350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMPZ5235B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23
CMPZ5235B TR IC 37860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMPZ5235B TR N/A 3000 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
CMPZ5235B TR NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2770561 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-30 AWG