Location : Home > 4 > 445C23L12M00000
445C23L12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C23L12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C23L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 88750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C23L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 88750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C23L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 57349 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C23L12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD 88750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
956236-2720-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956236-2720-AR-PR 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
956236-2720-AR-PR 3M 147820 2016+ CONN SOCKET 36POS 2MM VERT SMD Unitronix Electronics Limited
956236-2720-AR-PR 3M 287370 2016+ CONN SOCKET 36POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956236-2720-AR-PR IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-055-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
18-7740-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 18POS TIN
18-7740-10 Aries Electronics 157780 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS TIN Unitronix Electronics Limited
18-7740-10 Aries Electronics 278270 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-7740-10 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-83-050-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1757240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1757240000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757240000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 180 30POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1757240000 Weidmuller 147820 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
316-87-158-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
811-22-028-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-028-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-028-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-028-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 28 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-028-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 28 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
499-80-216-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
499-80-216-10-009101 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499-80-216-10-009101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
499-80-216-10-009101 Preci-Dip 299090 2016+ CONN HDR 16POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022053080 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin