Location : Home > 4 > 445C23C24M00000
445C23C24M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C23C24M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C23C24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD 86650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C23C24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD 86650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C23C24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD 57139 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C23C24M00000 CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD 86650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395172409 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0395061007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole