Location : Home > 4 > 445C22S25M00000
445C22S25M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C22S25M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C22S25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD 81300 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C22S25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD 81300 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C22S25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD 57109 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C22S25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD 81300 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1688610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 20POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1688610000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
0387800322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1644260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 24POS 110 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1644260000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1644260000 Weidmuller 297490 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1814655-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS TIN
2-1814655-2 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1814655-2 TE Connectivity AMP Connectors 146970 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Unitronix Electronics Limited
2-1814655-2 TE Connectivity AMP Connectors 288150 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-014-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-87-014-20-002101 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-014-20-002101 Preci-Dip 157190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-014-20-002101 Preci-Dip 297530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
826-22-022-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-022-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157220 2016+ CONN HDR SPRING DL 22POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-022-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277450 2016+ CONN HDR SPRING DL 22POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433615-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
176281-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red
5452452 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole