Location : Home > 4 > 445C22K30M00000
445C22K30M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C22K30M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C22K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 89550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C22K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 89550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C22K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 57119 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C22K30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD 89550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431210-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1016000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Beige 14-26 AWG
1016000000 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1016000000 Weidmuller 147840 2016+ TERMINAL WDT 1.5/3 WM BG/YL Unitronix Electronics Limited
1945070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)