Location : Home > 4 > 445A3XG16M00000
445A3XG16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445A3XG16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A3XG16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 140150 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445A3XG16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 42375 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445A3XG16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 140150 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445A3XG16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 57799 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776249-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs