Location : Home > 4 > 445A33C20M00000
445A33C20M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445A33C20M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A33C20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD 61885 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445A33C20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD 87470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445A33C20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD 57159 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445A33C20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD 87470 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776140-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776140-5 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776140-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776140-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 5POS R/A 5MM EKT Electronics Co., Ltd
1776140-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 5POS R/A 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd