Location : Home > 4 > 445A32G16M00000
445A32G16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445A32G16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A32G16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 97550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A32G16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445A32G16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 97550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445A32G16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF SMD 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387216802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws