Location : Home > 4 > 445A2XG24M57600
445A2XG24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445A2XG24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A2XG24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 30PF SMD 139300 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
445A2XG24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 30PF SMD 41525 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
445A2XG24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 30PF SMD 139300 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445A2XG24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 30PF SMD 56949 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C904909600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 10-26 AWG
C904909600 AMP/TYCO 33229 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
C904909600 KEMET 40770 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C904909600 KEMET 89190 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C904909600 Weidmuller 147540 2016+ CONN TERM BLOCK W/BOLT 11.2MM Unitronix Electronics Limited
803-83-054-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
39860-0303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
39860-0303 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39860-0303 Molex Connector Corporation 157810 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
39860-0303 Molex Connector Corporation 297550 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-1437426-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
7-1437426-2 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-1437426-2 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
7-1437426-2 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7-1437426-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
1-1776489-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1776489-7 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776489-7 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776489-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776489-7 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 17POS 5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
432212-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws