Location : Home > 4 > 445A23K27M00000
445A23K27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445A23K27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445A23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 57509 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445A23K27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1642630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1642630000 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1642630000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1642630000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 8POS 90 BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1757210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1757210000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757210000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 180 24POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1757210000 Weidmuller 147290 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
68682-610LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
1747920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1747920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 36POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1747920000 Weidmuller 147330 2016+ TERM BLOCK PLUG 36POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
821-22-003-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-003-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-003-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-003-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 3POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
813-22-018-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-018-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-018-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-018-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 18 POS .276 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-018-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 18 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770424-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.248" (6.30mm)
770424-1 TYCO 5482 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
770424-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT POSI-LOC 2POS .093 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770424-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT POSI-LOC 2POS .093 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
280615-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
280615-2 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1945900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1945900000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1945900000 Weidmuller 298950 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1060400000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)