Location : Home > 4 > 445A23K24M57600
445A23K24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445A23K24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A23K24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 97890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445A23K24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 97890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A23K24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 57869 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445A23K24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 97890 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325118-01-0 Curtis Industries 157860 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325118-01-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0442024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-26 AWG