Location : Home > 4 > 4420P-T02-562
4420P-T02-562
Share on FacebookShare on Facebook
4420P-T02-562 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4420P-T02-562 RES ARRAY 5.6K OHM 19 RES 20SOIC 1220700 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4420P-T02-562 RES ARRAY 5.6K OHM 19 RES 20SOIC 585700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-2176093-7 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 14K OHM 0.1% 1/4W 0805
1-2176093-7 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2176093-7 TE Connectivity AMP Connectors 1531900 2015+ RES SMD 14K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-2176093-7 TE Connectivity AMP Connectors 801700 1534+ RES SMD 14K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1-2176093-7 TE Connectivity AMP Connectors 896900 2015+ RES SMD 14K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com