Location : Home > 4 > 4416P-2-333
4416P-2-333
Share on FacebookShare on Facebook
4416P-2-333 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4416P-2-333 RES ARRAY 33K OHM 15 RES 16SOIC 1432100 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4416P-2-333 RES ARRAY 33K OHM 15 RES 16SOIC 797100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4416P-2-333 RES ARRAY 33K OHM 15 RES 16SOIC 797100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2176089-2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 10.5K OHM 0.1% 1/6W 0603
2176089-2 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2176089-2 TE Connectivity AMP Connectors 1540600 2015+ RES SMD 10.5K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2176089-2 TE Connectivity AMP Connectors 789400 1534+ RES SMD 10.5K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2176089-2 TE Connectivity AMP Connectors 884600 2015+ RES SMD 10.5K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com