Location : Home > 4 > 43WR50LFTR
43WR50LFTR
Share on FacebookShare on Facebook
43WR50LFTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
43WR50LFTR 3 mm Multi-Turn Sealed Surface Mount Cermet Trimming Potentiometer RoH 10000 BITECH 2013+ WLParts Electronics ltd
43WR50LFTR TRIMMER 50 OHM 0.125W SMD 26262 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor