Location : Home > 4 > 4310R-102-332LF
4310R-102-332LF
Share on FacebookShare on Facebook
4310R-102-332LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4310R-102-332LF RES ARRAY 3.3K OHM 5 RES 10SIP 690200 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4310R-102-332LF RES ARRAY 3.3K OHM 5 RES 10SIP 595000 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
4310R-102-332LF standard package with RoHS 43140 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4310R-102-332LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4310R-102-332LF Resistor Networks & Arrays 3.3K 10Pin 2 Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163561G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16SOIC