Location : Home > 4 > 4310R-102-221LF
4310R-102-221LF
Share on FacebookShare on Facebook
4310R-102-221LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4310R-102-221LF Resistor Networks & Arrays 220ohm 1 10pin Isolated 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4310R-102-221LF RES ARRAY 220 OHM 5 RES 10SIP 891300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4310R-102-221LF standard package with RoHS 43650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.