Location : Home > 4 > 4310R-101-823
4310R-101-823
Share on FacebookShare on Facebook
4310R-101-823 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4310R-101-823 RES ARRAY 82K OHM 9 RES 10SIP 1224200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-3EKF2262V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 22.6K OHM 1% 1/10W 0603
ERJ-3EKF2262V 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-3EKF2262V Panasonic Electronic Component 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 0603 22.6Kohms 1 Tol Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-3EKF2262V ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
767163824GP Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC
767163824GP CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 820Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163824GP CTS Resistor Products 778200 2015+ RES ARRAY 820K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163824GP CTS Resistor Products 778200 2015+ RES ARRAY 820K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Y1485V0002AT9W Resistors Resistor Networks, Arrays RES NETWORK 2 RES 5K OHM 1610
Y1485V0002AT9W IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Y1485V0002AT9W Vishay Foil Resistors (Divisio 1417500 2015+ RES NET 5K OHM 2 RES 1610 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Y1485V0002AT9W Vishay Foil Resistors (Divisio 1417500 2015+ RES NET 5K OHM 2 RES 1610 Unitronix Electronics Limited
Y1485V0002AT9W Vishay Foil Resistors (Divisio 800500 NEW RoHS RES NET 5K OHM 2 RES 1610 FindCores Electronics Inc.
MNR14E0APJ270 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206
MNR14E0APJ270 38046 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MNR14E0APJ270 N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MNR14E0APJ270 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EXB-38V361JV Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 360 OHM 1206
EXB-38V361JV Panasonic Electronic Component 802200 1534+ RES ARRAY 360 OHM 4 RES 1206 Alphatek Technology Limited
EXB-38V361JV ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OA472K Resistors Through Hole Resistors RES 4.7K OHM 1W 10% AXIAL
OA472K ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OA472K Ohmite 800,000 15+ Carbon Composition Resistors 1W 4700 ohms 10 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com