Location : Home > 4 > 4310R-101-101LF
4310R-101-101LF
Share on FacebookShare on Facebook
4310R-101-101LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4310R-101-101LF Resistor Networks & Arrays 100ohm 10Pin 2 Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4310R-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 9 RES 10SIP 1539200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4310R-101-101LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4310R-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 9 RES 10SIP 891200 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4310R-101-101LF standard package with RoHS 43830 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4310R-101-101LF RES ARRAY 100 OHM 9 RES 10SIP 896000 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4310R-101-101LF Resistor Networks & Arrays 100ohm 10Pin 2 Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd