Location : Home > 4 > 4309R-101-393LF
4309R-101-393LF
Share on FacebookShare on Facebook
4309R-101-393LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4309R-101-393LF RES ARRAY 39K OHM 8 RES 9SIP 1426200 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4309R-101-393LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4309R-101-393LF Resistor Networks & Arrays 9pin 39Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4309R-101-393LF Resistor Networks & Arrays 9pin 39Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd