Location : Home > 4 > 4308R-101-680LF
4308R-101-680LF
Share on FacebookShare on Facebook
4308R-101-680LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4308R-101-680LF Resistor Networks & Arrays 68ohm 8Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4308R-101-680LF RES ARRAY 68 OHM 7 RES 8SIP 704800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4308R-101-680LF RES ARRAY 68 OHM 7 RES 8SIP 704800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com