Location : Home > 4 > 4308R-101-241
4308R-101-241
Share on FacebookShare on Facebook
4308R-101-241 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4308R-101-241 RES ARRAY 240 OHM 7 RES 8SIP 686500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4308R-101-241 RES ARRAY 240 OHM 7 RES 8SIP 686500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083104 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP
77083104 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 100Kohms 8Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com