Location : Home > 4 > 4308R-101-121LF
4308R-101-121LF
Share on FacebookShare on Facebook
4308R-101-121LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4308R-101-121LF Resistor Networks & Arrays 120ohm 8Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4308R-101-121LF Resistor Networks & Arrays 120ohm 8Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4308R-101-121LF RES ARRAY 120 OHM 7 RES 8SIP 896800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4308R-101-121LF standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4308R-101-121LF RES ARRAY 120 OHM 7 RES 8SIP 801600 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176089-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 29.4K OHM 0.1% 1/6W 0603
4-2176089-1 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176089-1 TE Connectivity AMP Connectors 1422900 2015+ RES SMD 29.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176089-1 TE Connectivity AMP Connectors 787900 2015+ RES SMD 29.4K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4-2176089-1 TE Connectivity AMP Connectors 792700 1534+ RES SMD 29.4K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.