Location : Home > 4 > 4308R-101-105LF
4308R-101-105LF
Share on FacebookShare on Facebook
4308R-101-105LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4308R-101-105LF Resistor Networks & Arrays 1M 8Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4308R-101-105LF RES ARRAY 1M OHM 7 RES 8SIP 701700 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4308R-101-105LF standard package with RoHS 43000 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768143680G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC