Location : Home > 4 > 4308R-101-101
4308R-101-101
Share on FacebookShare on Facebook
4308R-101-101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4308R-101-101 RES ARRAY 100 OHM 7 RES 8SIP 898300 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RMCF0805FT12K4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 12.4K OHM 1% 1/8W 0805
RMCF0805FT12K4 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RMCF0805FT12K4 Stackpole 456560 2014+ good quality ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RMCF0805FT12K4 Stackpole Electronics Inc 579200 1534+ RES SMD 12.4K OHM 1 1/8W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RMCF0805FT12K4 Stackpole Electronics Inc 684400 NEW RoHS RES SMD 12.4K OHM 1 1/8W 0805 FindCores Electronics Inc.
CRCW040226K1FKED Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 26.1K OHM 1% 1/16W 0402
CRCW040226K1FKED Vishay 18870 12+ RES 26.1K OHM .125W 1 0402 SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW040226K1FKED Vishay Dale 797400 2015+ RES SMD 26.1K OHM 1 1/8W 0402 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW040226K1FKED Vishay Dale 807400 17+/18+ RES SMD 26.1K OHM 1 1/8W 0402 FindCores Electronics Co.,Ltd.
770103271 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 270 OHM 10SIP
770103271 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 270ohms 10Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com