Location : Home > 4 > 4306R-102-474LF
4306R-102-474LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-102-474LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-102-474LF RES ARRAY 470K OHM 3 RES 6SIP 581500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4306R-102-474LF RES ARRAY 470K OHM 3 RES 6SIP 581500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-102-474LF Resistor Networks & Arrays 6pin 470Kohms Isolated Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com