Location : Home > 4 > 4306R-102-334LF
4306R-102-334LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-102-334LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-102-334LF RES ARRAY 330K OHM 3 RES 6SIP 579100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-102-334LF standard package with RoHS 43720 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4306R-102-334LF Resistor Networks & Arrays 6pin 330Kohms Isolated Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143222G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC