Location : Home > 4 > 4306R-101-561LF
4306R-101-561LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-561LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-561LF standard package with RoHS 43710 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4306R-101-561LF RES ARRAY 560 OHM 5 RES 6SIP 900800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-561LF RES ARRAY 560 OHM 5 RES 6SIP 805600 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4306R-101-561LF Resistor Networks & Arrays 6pin 560ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4306R-101-561LF Resistor Networks & Arrays 6pin 560ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com