Location : Home > 4 > 4306R-101-302
4306R-101-302
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-302 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-302 RES ARRAY 3K OHM 5 RES 6SIP 577500 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MCR006YRTF1152 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 11.5K OHM 1% 1/20W 0201
MCR006YRTF1152 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCR006YRTF1152 Rohm Semiconductor 1246600 2015+ RES SMD 11.5K OHM 1 1/20W 0201 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MCR006YRTF1152 Rohm Semiconductor 495400 1534+ RES SMD 11.5K OHM 1 1/20W 0201 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MCR006YRTF1152 Rohm Semiconductor 600600 NEW RoHS RES SMD 11.5K OHM 1 1/20W 0201 FindCores Electronics Inc.
77081124 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 120K OHM 8SIP
77081124 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 120K Ohms Bussed 8 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77081124 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 120K Ohms Bussed 8 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77081124 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 120K Ohms Bussed 8 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77081124 CTS Resistor Products 1415900 2015+ RES ARRAY 120K OHM 7 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com