Location : Home > 4 > 4306R-101-273LF
4306R-101-273LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-273LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-273LF standard package with RoHS 42990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4306R-101-273LF RES ARRAY 27K OHM 5 RES 6SIP 695900 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-273LF Resistor Networks & Arrays 6pin 27Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com