Location : Home > 4 > 4306R-101-202LF
4306R-101-202LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-202LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-202LF RES ARRAY 2K OHM 5 RES 6SIP 899600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-202LF RES ARRAY 2K OHM 5 RES 6SIP 804400 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
4306R-101-202LF Resistor Networks & Arrays 6pin 2Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4306R-101-202LF RES ARRAY 2K OHM 5 RES 6SIP 1555600 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com