Location : Home > 4 > 4306R-101-183LF
4306R-101-183LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-183LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-183LF RES ARRAY 18K OHM 5 RES 6SIP 583600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-183LF RES ARRAY 18K OHM 5 RES 6SIP 583600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4306R-101-183LF Resistor Networks & Arrays 6pin 18Kohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com