Location : Home > 4 > 4306R-101-151LF
4306R-101-151LF
Share on FacebookShare on Facebook
4306R-101-151LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4306R-101-151LF Resistor Networks & Arrays 6pin 150ohms Bussed Low Profile 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4306R-101-151LF standard package with RoHS 43540 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4306R-101-151LF RES ARRAY 150 OHM 5 RES 6SIP 1556600 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4306R-101-151LF RES ARRAY 150 OHM 5 RES 6SIP 900600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4306R-101-151LF RES ARRAY 150 OHM 5 RES 6SIP 805400 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited